Poškrábaný parket, s babským trikem bude zase nový

Zdá se vám vaše parketa nenávratně poškrábaná? Nebojte se, protože s make-upem po babičce by mohlo být řešení: jako nové

Když mluvíme o našem domově a zejména o péči o jeho podlahy, nemůžeme si pomoct zaměřit se zejména na parkety. Ten druhý z mnoha dostupných stylů a typologií figuruje jako možná nejchoulostivější a především nejkomplexnější z hlediska péče, obětavosti a pozornosti, kterou mu musíme věnovat. Není vlastně náhodou, že je velmi oblíbený pro eleganci, kterou dokáže lidem dodat pokoje a především pro jeho četné výhody, ale zároveň také mnohými často obávaný. Dnes se snažíme proniknout hlouběji do jedné z mnoha nevýhod tohoto patra a do toho, jak tuto hranici překonat: chcete-li se dozvědět více, pokračujte ve čtení s námi.

Jeden z hlavních problémů, se kterým se můžete při jednání s parketami setkat a který zároveň představuje jeden z nejrozšířenějších problémů, se týká možné škrábance. Naše podlaha naproti tomu představuje něco extrémně zažitého a právě z tohoto důvodu velmi vystaveného riziku poškození, poškrábání nebo v každém případě známek opotřebení dané dobou a našimi dny. Zejména v případě tohoto specifického typu podlahy se tyto znaky téměř zdají být zvláště nesmazatelné.

Babi, použij její trik s poškrábanými parketami

Za prvé, když mluvíme o možných škrábancích, které se mohou časem na naší parketě vytvořit, máme na mysli skutečnou bojovat za nás všechny. Někdy se nám dokonce skoro zdá, že tento typ podlahy má prapodivnou nesmazatelnou kapacitu, která nám téměř znemožňuje odstranit známky nošení, dobové údaje nebo dokonce z našeho průchodu. Ale je to opravdu tak? No, to není odpověď, ale ve skutečnosti existuje přírodní lék, který by mohl představovat skutečnou spásu pro nás všechny. Chcete-li zjistit, o čem mluvíme, stačí, abyste s námi pokračovali ve čtení.

Ve skutečnosti existuje řešení, které by vás jednou provždy mohlo zachránit před neustálým a někdy neúspěšným bojem, kterému jsme všichni alespoň jednou čelili při řešení parket. Jde zejména o přírodní řešení, které má především každý snadno na dosah. Nepotřebujete nic jiného než olivový olej a medový ocettedy dvě velmi běžné přísady, které vám spolu s mopem nebo smetákem pomohou odstranit škrábance téměř trvale.

K přípravě této téměř zázračné směsi proti poškrábání pro vaše parkety musíte nejprve použít a stejné množství olivového oleje a medového octa. Smíchejte je v malé nádobě nebo v misce: tyto dvě ingredience vám to, pokud se smíchají dohromady, umožní vyživují dřevo a především snížit škrábance. Pamatujte, že nepůsobte silou, ale spíše jemnou masáží a po asi třiceti minutách opláchněte.

Loading...
begonie