Těchto 5 šatů by měla mít ve svém šatníku každá žena

Všichni přirozeně milujeme obnošené džíny a bílé tenisky, jak se zpívalo v písni. Pokud musíme věci modernizovat, hodíme do nich oversized svetr. Bohužel to však nebude sedět ve všech situacích.

Zapomeňte na ty šaty! Předčasně nás stárnou

I zamilované dámy do denimu mohou potvrdit, že jsou situace, ve kterých bude bez šatů opravdu těžké.

Proto jsme pro vás připravili pět stylů šatů, které by měla mít ve svém šatníku každá dívka. Neexistuje tedy možnost nebýt připravena na jakoukoli příležitost a vždy budete vypadat úchvatně.

Malé černé šaty

Ikonické šaty oblíbené Coco Chanel. Malé černé šaty samozřejmě nejsou čistého střihu. Černé šaty budou relevantní vždy a všude: od schůzky nebo rozhovoru až po svatební oslavu.

V první řadě byste však měli vsadit na čistší střih, bez zbytečných detailů či krystalů. Kromě toho byste měli pečlivě vybrat model na základě vaší postavy.

Máte malá prsa? Černé šaty s pupíkovým výstřihem vám pravděpodobně nepomohou vypadat dokonale! Nezapomeňte na svůj osobní styl: styl šatů by měl plně odrážet vaše názory na módu.

Malé černé šaty jsou téměř jediným outfitem, ve kterém byste se měli cítit pohodlně, protože jsou navrženy tak, aby vás zachránily od nečekaných schůzek, firemních večírků a dalších důležitých událostí.

Tyto šaty se dají nosit úplně ke všemu.

Trychtýřové šaty

Je konzervativní a ženská zároveň. Bude to nekonečně užitečné pro různé vzhledy. Je to skvělá volba pro formální události, které vyžadují přísnější vzhled. Jednu musíte mít ve svém šatníku.

Pokud ji navíc doplníte o zářivější šperk, který je vaším akcentem, budete vypadat nesmírně sexy a budete vysněnou podnikatelkou.

bílé šaty

Žena vypadá úžasně v černé i bílé. Je dobré mít takové šaty, ale v ležérním stylu. Můžete s ní jít na procházku po městě nebo na rande.

Sněhově bílé oblečení je samozřejmě velmi oblíbené v létě, kdy je pleť tmavší, pleť je světlejší. Na podzim a v zimě však můžete vsadit na podobné barevné šaty pouze na večírek.

Pletené šaty

To je něco, bez čeho se žádná moderní žena neobejde. Designérům se moc líbí. Svetrové šaty jsou trendem roku a tento outfit vás v chladných dnech rozhodně zahřeje.

Bude obzvláště efektivní v kombinaci s koženou bundou a těžkými botami.

Tunika/košile

Šaty jako košile jsou zapůjčeny z pánského šatníku. S pěkným límečkem nebo výstřihem, s náprsní kapsou nebo čisté. To vše se zdá být nekonečně relevantní bez ohledu na to, v jakém ročním období se nacházíme. Snadno jej doplníte úzkým páskem a hodí se téměř ke každé obuvi. /jenata.

Mít rád jenata. a na Facebooku, kde najdete mnoho dalšího užitečného a zajímavého čtení pro každého!

Loading...
begonie